Davlatimiz rahbari tomonidan Faol investitsiyalarni jalb qilish yuzasidan berilgan topshiriqlar, “Faol investitsiyalar va ijtimoiy rivojlanish yili” Davlat dasturida belgilangan vazifalarni amalga oshirish, avtomobil tarmog‘iga to‘g‘ridan-to‘g‘ri chet el investitsiyalarini jalb qilish, uning raqobatbardoshligini hamda ishlab chiqarish quvvatlarini oshirish maqsadida “O‘zavtosanoat” AJ “Investorlar kuni” o‘tkazilishi haqida e’lon qiladi.
“Investorlar kuni” 17 apreldan boshlab haftaning har chorshanba kuni potensial investorlar bilan yaqin aloqlarni o‘rnatish maqsadida o‘tkaziladi.
Tadbirda “O‘zavtosanoat” AJ loyihalarida qatnashishdan manfaatdor bo‘lgan barcha shaxslar ishtirok etishi mumkin. Tadbir davomida tashrif buyuruvchilarga kompaniya va tarmoqdagi investitsion loyihalar to‘g‘risida barcha ma’lumotlar taqdim etiladi.
Kompaniya mutaxassislari tomonidan tarmoqning investitsion jozibadorligi haqida barcha savollarga javob beriladi.

«День инвестора» от UzAuto
В целях выполнения поручения Президента Республики Узбекистан, а также для привлечения прямых иностранных инвестиций в автомобильную отрасль, развития ее конкурентоспособности и производственных мощностей АО «Узавтосаноат» объявляет о проведении «Дня инвестора».
Для тесного взаимодействия с потенциальными инвесторами «День инвестора» будет проходить каждую среду начиная с 17 апреля.
На мероприятии могут принять участие все лица, заинтересованные в участии в проектах АО «Узавтосаноат». В ходе мероприятия участникам будет предоставлена информация о компании и инвестиционных проектах отрасли.
Мы ждем вас по адресу: проспект Амира Темура, 13. Здание UzАuto.
Специалисты компании подробно расскажут об инвестиционной привлекательности отрасли и ответят на все сопутствующие вопросы.